видалення папілом та бородавок від 50 грн

Папіломи і бородавки – це вкрай неприємні утворення на тілі. Вони доставляють фізичний і психологічний дискомфорт. Причина їх появи – папіломавіруси. Вони мають доброякісний характер і зазвичай не заважають нормальній життєдіяльності людини. Однак за деякими показаннями лікарі рекомендують видалення наявних папілом. До їх числа відносять:

свербіння і лушпіння;
часту травматизацію (наприклад, якщо папіломи локалізуються в місцях тертя і механічного впливу);
зміна кольору;
почервоніння;
різке збільшення розміру;
частковий або повний зрив випуклої частини;
розмивання контурів новоутворення;
кровоточивість.
Сучасна медицина не досягла успіху в боротьбі з вірусами папіломи людини, проте має всі можливості для усунення результату їх взаємодії з організмом людини. Електрокоагуляція папілом – це сучасна перспективна методика, що дозволяє видалити практично будь-які новоутворення на тілі всього за 1 сеанс.

Електрокоагуляція вірусних бородавок завжди проходить безболісно і з підвищеним комфортом!

Видалення папілом – єдиний ефективний метод їх лікування. Припалювання, народні засоби, медикаментозна терапія забезпечують лише часткове досягнення результату. І варто враховувати, що видалення папіломи повинен проводити кваліфікований фахівець (після огляду та уточнення діагнозу). Займатися вилученням без фахівця категорично не можна!

У нашому центрі швидка і безболісна процедура видалення новоутворень проводиться за допомогою високоточного хірургічного електрокоагулятора. Цей апарат дозволяє видалити новоутворення (незалежно від його форми і розміру), не зачіпаючи сусідні, навколишні тканини, тим самим мінімізуючи появу шрамів.

Всі маніпуляції проводяться строго після збору анамнезу та огляду. Для вилучення деяких може знадобитися гістологічне дослідження.

Ми з радістю чекаємо вас у нас в центрі! Щоб отримати консультацію, або записатися на прийом дзвоніть нам по телефону або запишіться через онлайн-форму на нашому сайті.