час зона ціна акційна ціна!
30 хв обличчя 2500 грн 2000 грн
20 хв шия 1500 грн – грн
30 хв декольте 1800 грн – грн
20 хв кисті рук 1500 грн – грн
45 хв обличчя + шия 3000 грн – грн
45 хв шия + декольте 3000 грн – грн
1 год обличчя + шия + декольте 4000 грн – грн
40 хв лікування пойкілодермії 3000 грн – грн
30 хв термоліфтинг 2500 грн 2000 грн
45 хв руки повністю 3000 грн – грн
30 хв плечі 2500 грн – грн
45 хв спина 3000 грн – грн
 
 
 

 

 

Фотоомолодження – молода шкіра без операції! Хочете покращити свій зовнішній вигляд? Розгладити зморшки? Або може бути, прибрати судинні зірочки або пігментні плями? Ці та інші подібні проблеми ми вирішуємо за допомогою фотоомолодження на лазерному апараті Lumenis M22. Процедура не займає багато часу і практично безболісна. На сьогоднішній день це один з найбільш ефективних нехірургіческіх способів поліпшення зовнішнього вигляду шкіри. Фотоомолодження в Celebriticenter на апараті Lumenis M22 стимулює внутрішні резерви організму, впливаючи на різні шари шкіри, кровоносні судини, клітини, волокна колагену. В результаті ви виглядаєте «помолодшали і відпочили», шкіра набуває здорового і натуральний колір, стає гладкою і красивою! Спостерігається «ліфтинг – ефект». Перший результат помітний вже після першого сеансу! Купероз, розацеа, судинні зірочки, акне, зморшки, пігментація, почервоніння – все це так само можна усунути за допомогою фотоомолодження в салоні Селебрити.

Фотоомолодження У ЧЕРКАСАХ

Один сеанс фотоомолодження на американському апараті Lumenis M22 проводиться в середньому 30 – 40 хвилин і залежить від площі шкірного покриву, який необхідно привести в порядок. Якщо треба поліпшити шкіру не тільки особи, але і шиї, грудей, потрібно більше часу. Звичайно, можливо обробити інші ділянки тіла. Для отримання закінченого ефекту може знадобитися кілька сеансів. Все залежить від індивідуальних особливостей і обговорюється на консультації. Процедура безболісна. Після процедури небажано приймати сонячні ванни, баню. Фотоомолодження для поліпшення зовнішнього вигляду бажано використовувати після 27 років.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО фотоомолодження

Інфрачервоний спектр випромінювання з контролем термічного впливу енергії, впливає на дерму. Енергія імпульсу, прогріваючи всі шари шкіри, покращує мікроциркуляцію, стимулює природний синтез колагену і еластину, видаляє поверхневі пігментні плями і дрібні судинні освіти. Ефект проявляється у вигляді пом’якшення тілесних і підвищення тургору шкіри, поліпшується колір обличчя, зменшується відчуття сухості і підвищується еластичність шкіри. Висока енергія лазера, її однорідність у лікувальному плямі, великий розмір наконечника для фотоомолодження – 14мм і вбудована система охолодження шкіри пацієнта, дозволяють отримати чудовий результат без болю і ускладнень. Метод фотоомолодження на Lumenis M22- американським міністерством охорони здоров’я.

Протипоказання до фотоомолодження

Перш за все, це вагітність. Відкладіть цю процедуру, ви і так чудово виглядаєте.
Запалення або інші захворювання шкіри. Так як передбачається лазерне та світлове вплив, можуть бути ускладнення.
Дерматити.
Активні дії на шкіру незадовго до процедури фотоомолодження.
Алергія.

Ми з радістю чекаємо вас у нас в центрі! Щоб отримати безкоштовну консультацію, або записатися на прийом телефонуйте нам по телефону або запишіться через онлайн-форму на нашому сайті.