Освітлення і підтяжка інтимних зон

Кожній жінці хочеться бути сексуальною і привабливою. Однак ряд причин може порушувати її емоційний стан, наприклад такі, як гіперпігментація аногенітальний області, пахвових областей, внутрішньої поверхні стегон. Такі зміни можуть виникати по ряду причин:

• травми

• гормональні порушення

• вікові зміни

• механічне тертя

Поява пігментних плям естетично неприємно. У деяких випадках це негативно діє на психіку людей. Різниця в відтінках шкіри сприймається ними як ознака ненормальності. Сором через пігментних плям породжує невпевненість у собі і веде до розвитку цілої серії неврозів, фобій, іноді переростають в куди більш серйозні психічні захворювання.

Сором змушує людей відмовитися від відвідування пляжів, басейнів, соляріїв, а в подальшому ця заборона поширюється на носіння коротких речей, одягу і білизни з прозорих тканин. Людина уникає спілкування, стає замкнутим.

Фіналом іноді стає табу на статеві стосунки з коханою людиною через свою «неповноцінність».

Багато жінок намагаються вирішити проблему за допомогою народної медицини, ніж часто погіршують стан. Ми ж пропонуємо пройти процедуру освітлення шкіри в інтимних місцях за допомогою сучасного лазерного обладнання фірми Luminis М22. Завдяки насадці Ipl можливе проведення лазерного ремоделювання практично без порушення звичного способу життя. Вам всього лише доведеться обмежити теплові процедури (лазні, гарячі ванни), відвідування басейну і утриматися від статевої активності в загальних випадках на 5-7 днів.

Як проходить процедура?

Лазерне інтимне омолодження проводиться на поголеною напередодні, нераздраженной шкірі під місцевою анестезією, що робить процес максимально комфортним.

Тонкий промінь лазера направляється на старі волокна колагену і пігмент, нагріває їх до високої температури і руйнує. Ця реакція називається фототермолізм. Лазер діє направлено і вибірково на глибині не більше 1 мм. Навколо зруйнованих микрозон залишаються здорові клітини, вони швидко відновлюють ділянку, яка торкнулася лазер.

Всього необхідно 3-5 процедур інтимного омолодження лазером з інтервалом 1 місяць. Сеанс триває в середньому 30-60 хвилин, в залежності від оброблюваних зон. Після проведення процедури спостерігається легке почервоніння і набряклість на 24-48 годин. Насадка Ipl робить шкіру пружною, підтягнутою, покращує її рельєф, вирівнює розтяжки, шрами, рубці. У деяких жінок посилюється чутливість. Максимальний ефект інтимного омолодження спостерігається через 1.5-2 місяці після проведення курсу.

Протипоказання:

Онкологія.

Інфекційні захворювання.

Захворювання прямої кишки.

Прийом медичних препаратів.

Вагітність, період лактації.

Стати впевненим в собі, позбутися нав’язливих станів і фобії чоловікам і жінкам допоможе відбілювання інтимної зони, яке проводять профільні фахівці салону Селебрити за допомогою лазерного обладнання Lumenis M22.

освітлення, підтяжка інтимних зон 1900 грн