лікування гірсутизму від 300 грн

Гірсутизм – це надлишковий ріст товстих або темного волосся у жінок на ділянках тіла, більш типових для характеру оволосіння у чоловіків (наприклад, вуса, борода, волосся на центральній частині грудей, плечах, нижній частині живота, спині, внутрішньої поверхні стегон). Інтенсивність росту волосся, яка вважається надмірною, може відрізнятися в залежності від етнічної приналежності і культурних уявлень.

Що стосується видалення або освітлення небажаного волосся на обличчі і тілі, то жінки при гірсутизмі позбавляються від них різними способами, це і гоління, і віск, і шугарінг.

ЧИ МОЖНА ПОЗБУТИСЯ гірсутизм ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАЗЕРНОГО ЕПІЛЯЦІЇ

Дійсно, багато жінок, які страждають гірсутизм, хочуть видалити волосся лазером, оскільки часто це єдина можливість. Наприклад, обробити ареоли молочних залоз будь-яким іншим способом проблематично. Питання, яке часто ставлять – чи можлива лазерна епіляція при гірсутизмі? Можлива, тільки перш, ніж записатися на процедуру, рекомендується обговорити це зі своїм лікуючим лікарем. Не виключено, що такий пацієнтці знадобитися більше процедур, але ефект гладкої шкіри все ж буде. Особливо це актуально для тих, у кого спостерігається посилений ріст волосся на обличчі. Таким жінкам неможливо не видаляти волосяний покрив.