ботулінотерапія ціна акційна ціна
лоб (горизонтальні лінії) 2600 грн 2000 грн
міжбрів'я 2300 грн 2000 грн
"гусячі лапки" 2000 грн 1800 грн
зморшки в області носа 1200 грн 1000 грн
платизма 5000 грн 4000 грн
маріонетки 1500 грн 1200 грн
зморшки навколо рота 1600 грн 1300 грн
підборіддя 1700 грн 1500 грн

Тому наш центр пропонує вам один з найефективніших способів на тривалий час забути про докучливих зморшках – БОТУЛІНОТЕРАПІЯ.

Ін’єкції препарату розслаблюють і розгладжують окремі лицьові м’язи. Його головною мішенню є мімічні зморшки – зморшки на зовнішніх куточках очей «гусячі лапки», складки між бровами, лобові горизонтальні зморшки, в куточках рота, на спинці носа. В результаті процедури шкіра в проблемних зонах стане гладкою і підтягнутою, а ви зможете посміхається без прикрих зморшок.

Особливість процедури
Процедура характеризується введенням препарату тонкою голкою в мімічні зморшки. При попаданні речовини під шкіру блокуються імпульси від нервових закінчень до м’язових тканин, в результаті чого м’язи стають малорухомими. Омертвляння тканин виключається, оскільки область обробки не втрачає постачання кров’ю і корисними речовинами. На другому тижні, після введення препарату вже спостерігається ефект. Іноді через 14 днів після введення препарату потрібна корекція для досягнення максимального ефекту.
У рідкісних випадках можливо появи побічних ефектів – роздратування, загострена хворобливість, головний біль. Але, як правило, ці відчуття швидко проходять.

Чудовий ефект ін’єкцій буде радувати вас протягом 2-6 місяців. Потім процедуру можна повторити. З огляду на тривалість дії і вартість препарату, ін’єкції повністю виправдовують себе – на півроку ви зможете забути про зморшки.

Підготовка до процедури
На протязі декількох днів до проведення ін’єкцій радять не вживати спиртні напої, щоб уникнути ризиків появи синців і гематом. Необхідно також припинити прийом ряду препаратів (антибіотиків, антикоагулянтів).

Як проходить процедура
Препарати вводяться найтоншої голкою, яка практично не викликає больових відчуттів. Лікар індивідуально підбирає техніку введення і дозування препаратів в залежності від стану шкіри і площі оброблюваної зони.
Перед процедурою лікар попросить вас продемонструвати свої мімічні особливості, щоб визначити точку введення препарату і отримати максимальний ефект без шкоди для природної міміки обличчя.
Лікар індивідуально підбере оптимальну дозу препарату, вибере точки для ін’єкцій і практично безболісно проведе процедуру.

Догляд після процедури
Після введення препарату заборонено торкатися до місць ін’єкцій. Під забороною відвідування масажу і сауни, заборонено лежати в гарячій ванні. Від алкоголю прийдеться утриматися протягом 7-10 днів.

Протипоказання
-гіперчувствітельность до препарату;
-вагітність, лактація;
-міастенія;
міопія високого ступеня;
-пріём антикоагулянтів, антибіотиків або інших сильнодіючих препаратів;
запальні процеси в місцях ін’єкцій;
-гострі інфекційні захворювання;
Препарат не накопичується в організмі і повністю виводяться протягом декількох днів.

Щоб отримати консультацію по ботулінотерапіі, запишіться по телефону або через онлайн-форму на нашому сайті.