епіляція зони обличчя ціна
все обличчя 700 UAH
верхня губа / у жінок/ 250 UAH
верхня губа / у чоловіків/ 270 UAH
підборіддя / у жінок / 250 UAH
підборіддя / у чоловіків / 350 UAH
міжбрів'я 170 UAH
брови 200 UAH
лінія чола 250 UAH
щоки 350 UAH
виски 200 UAH
вуха 250 UAH
шия / передня або задня частина / 350 UAH

Найпрогресивніший і безпечний метод видалення небажаного волосся на обличчі для жінок і чоловіків – лазерна епіляція доданими апаратом “Light Sheer Desire”. Він впливає на дермальнийсосочки, блокуючи повторна поява рослинності.

Одного сеансу лазерної епіляції недостатньо, щоб раз і назавжди усунути неестетичні жіночі вусики, оскільки ріст волосся здійснюється поетапно. Однак позитивний результат очевидний вже з першого відвідування лазерної терапії – волосся стає менше в 1,5-2 рази. Майстер самостійно прораховує кількість процедур і їх періодичність в залежності від індивідуальних особливостей клієнта:

типу шкіри;
структури волосяного покриву;
кольору волосся;
переносимості.

Повна ліквідація небажаних волосся можлива через 8-10 візитів, графік яких повинен бути строго дотриманий. Тривалість ефекту – 3-5 років.

Чому саме у нас?

Основні принципи роботи “Celebriti” в Черкасах – персональний підхід, турбота про здоров’я і самопочуття клієнта. Наш центр лазерної косметології користується попитом з кількох причин:

створення максимально комфортних умов для кожного відвідувача;
здійснення повноцінного інформування про показання і протипоказання;
використання сучасного сертифікованого обладнання нового покоління;
гарантована конфіденційність.

Ми відмовляємо в проведенні процедур лазерної епіляції в разі, якщо існує ризик заподіяння шкоди здоров’ю клієнта, оскільки турбуємося про кожного з вас. Записуйтеся на безкоштовну консультацію, і будьте впевнені в собі на 100% з ідеально гладкою шкірою!