Для тих, хто ухиляється від косметичної хірургії і шукає альтернативні методи схуднення, наш центр пропонує процедуру – ультразвукова кавітація. Це безопераційний апаратний метод. Складається з комплексу процедур за участю спеціального ультразвукового устаткування, під дією частот якого руйнуються жирові клітини в тканинах і виводяться природним шляхом з організму. Для чого використовується? Процедура широко застосовується в естетичній медицині. Завдяки ультразвукової кавітації можна:

скинути зайву вагу; позбутися целюліту; підготувати проблемні зони до операції ліпосакції і провести післяопераційний період після неї; відкоригувати фігуру; зробити шкіру пружною і еластичною. Дослідження вчених і досвід застосування методу лікарями-естетами довели, що ефект від кавітації цілком безпечний і результативний. Які протипоказання? Є медичні протипоказання для кавітації. До них відносяться:

  • вагітність і період лактації; цукровий діабет в стадії декомпенсації; інфекційні захворювання; онкологія; захворювання нирок і печінки; наявність металевих імплантатів, кардіостимуляторів; пошкодження на шкірі (в зоні, де планується процедура). Метод також не застосовується в області проекції суглобів, серця, легенів і гінекологічних органів. переваги Ультразвуковий метод ліпосакції має ряд переваг: відсутність хірургічного втручання; видимі результати схуднення і позбавлення від целюліту; лікувальний ефект; виключення негативних наслідків; покращений вигляд шкіри; можливість впливу на конкретну зону; відсутність реабілітаційного періоду.

Вакуумна кавітація, як дієвий спосіб усунення зайвих кілограмів, допоможе повернути стрункість і подарувати бажані форми. Підготовка та приписи після процедури Перед проведенням ультразвукової ліпосакції необхідно за 3 доби виключити з раціону жирну і гостру їжу, а також відмовитися від спиртного. Протягом цього триденного періоду слід пити багато рідини. За годину до процедури рекомендується випити 1 літр води. Після кавітації необхідно дотримуватися дієти і випивати 1,5 літра води в день.

Як проводиться сеанс? Спочатку на оброблювану зону наноситься спеціальний засіб – липолитический гель, який знижує тертя між шкірою і апаратом. Далі фахівець вибирає певний режим і обробляє проблемну ділянку шкіри. Щоб отримати консультацію за кількістю сеансів і детальну інформацію щодо процедури в Центрі лазерної косметології і епіляції «Celebriti» в Черкасах, запишіться по телефону або через онлайн-форму на нашому сайті.

кавітація ціна
кавітація живота 600 UAH
кавітація бока 400 UAH
кавітація сідниці 700 UAH
кавітація бедра 600 UAH
vacuum + rf (40 хв) 700 UAH