Лазерне лікування пігментації

Пігментні плями – це гіперпігментація шкіри, викликана нерівномірним розподілом в шкірі пігменту меланіну. Вони виникають у вигляді білих і темно-коричневих областей на тілі людини, включаючи обличчя. При чому жінки стикаються з цією естетичної проблемою, набагато частіше ніж чоловіки. Лазерна косметологія допоможе вам раз і назавжди розібратися з цією неестетично проблемою. Протипоказання при лазерному лікуванні пігментних плям.

Ми дбаємо про те, щоб процедура була проведена не тільки максимально ефективно, але і не принесла шкоди вашому здоров’ю, тому радимо виключити її при наявності таких захворювань:

вроджені патології та хвороби мають хронічні форми в стадії загострення;

шкірні хвороби і її пошкодження в заданій зоні;

онкологія і психоневрологічні розлади.

Показання та переваги

Видалення пігментації за допомогою лазера можна проводити в будь-який час року. Абсолютно безболісний процес і максимальний ефект від процедури вам гарантовані завдяки застосуванню сучасного діодного променя в Центрі лазерної косметології і епіляції «Celebriti».

Допоможемо вам позбавиться від гіперпігментації, післяпологових плям, веснянок, вікових плям і потемніння шкіри після солярію і засмаги. Як проходить сеанс? В процесі проведення лікування косметологи за допомогою лазера впливають на пігмент під епідермісом, в результаті чого він руйнується і утилізується організмом природним шляхом. При цьому промінь лазера діє тільки на ділянки з підвищеною пігментацією, не травмуючи і не нагріваючи шкірний покрив. Не у всіх випадках плями видаляються з першого разу. У зв’язку з цим з’являється необхідність проведення від 3-х до 7-х сеансів з інтервалом 2-4 тижні.

Програму терапії та налаштування апарату наші фахівці, враховуючи особливості вашої шкіри, встановлюють індивідуально.

Догляд після

Після сеансу лікування лазером пігментних плям рекомендується: не ходити в солярій; не брати сонячні ванни; обов’язково наносити на ділянки сонцезахисний крем SPF 50 і вище. Зробимо акцент, що ці маніпуляції шкіра переносить легко, так як після не потребує додаткової реабілітації та відновлювальному періоді.

Завдяки нашим фахівцям лазерне видалення пігментних плям в Черкасах подарує вам ідеально чисту і сяючу шкіру всього за кілька процедур. Не відкладайте вашу впевненість у собі на завтра, і запишіться на консультацію вже сьогодні!

1 імпульс 70 грн