Лазерна епіляція на супер ефективному лазері – Lumenis QUATTRO

лазерна епіляція спина / живіт
біла лінія живота 350 грн
груди / чоловіча / 750 грн
груди / жіноча / 550 грн
живіт / чоловічий / 750 грн
живіт / жіночий / 550 грн
декольте / у жінок / 450 грн
крижовий область 350 грн
ореолу молочних залоз 250 грн
спина / жіноча / 1000 грн
спина / чоловіча / 1300 грн
плечі / жіночі / 500 грн
плечі / чоловічі / 600 грн
сідниці 900 грн
лазерна епіляція ноги
ноги / жіночі / 1600 грн
ноги / чоловічі / 1700 грн
пальці ніг 300 грн
гомілки / жіночі / 750 грн
гомілки / чоловічі / 900 грн
гомілки з колінами 900 грн
коліна 300 грн
стегна 900 грн
стегна частково 600 грн
лазерна епіляція бікіні
бікіні не глибоке / по лінії трусиків 550 грн
бікіні глибоке / жіноча / 850 грн
бікіні глибоке / чоловіче / 1000 грн
мошонка 450 грн
зона любка для жінок 550 грн
зона лобка для чоловіків 650 грн
статеві губи 400 грн
між'сіднична складка 250 грн
видалення одиничних волосків по-імпульсно 10 грн / 1 імп

Сучасні модні тенденції диктують свої правила не тільки по відношенню до стилю в одязі. В даний час утворилися високі запити до стану шкіри, її здоровому зовнішньому вигляду і відсутності небажаної рослинності. Позбутися від незручностей і надати естетичність свого тіла дозволить швидка, безпечна і безболісна процедура лазерної епіляції. Методика руйнування волосяної цибулини дозволяє домогтися довгострокового ефекту і забути про механічному видаленні волосинок надовго.

Однією з спеціалізацій Центру лазерної косметології і епіляції «Celebriti» в Черкасах є лазерна епіляція різних частин тіла за допомогою сучасної апаратури з запатентованою технологією захисту шкіри від перегріву.

У чому суть лазерної епіляції?

Процедура лазерного видалення волосся грунтується на принципах селективного фототермоліза, при якому світло-теплового випромінювання хвилі певної довжини здатне вибірково впливати на цільові структури і виключати їх подальше відновлення. Епіляційна лазер сфокусований на пігментних меланине, він міститься в волосяних фолікулах і епідермісі.

Переваги

  • Перевагами лазерної технології по відношенню до застарілих методів позбавлення від небажаної рослинності (шугарінг, гоління, депіляція, механічна епіляція) є: мінімальний ризик побічних явищ; неінвазивний і безпеку; довготривалий ефект; видалення 20-30% фолікул в активній стадії росту з першого сеансу; можливість використання на будь-якій ділянці тіла; короткий період реабілітації; помірна вартість через відсутність витратних матеріалів.

Впровадження в апарати додаткових систем захисту, охолодження і регулювання довжини хвилі, потужності впливу та інших параметрів дозволяє досягти максимального комфорту і добру переносимість процедур незалежно від віку і статі.

Протипоказання

  • Ми дбаємо про здоров’я своїх клієнтів, тому змушені відмовляти в проведенні сеансів лазерної епіляції особам, які мають такі захворювання: гострі інфекційні та запальні стадії оброблюваних зон; епілепсія; цукровий діабет декомпенсированной форми; туберкульоз легень в активній стадії; серцево-судинні захворювання; хвороби шкіри (екзема, псоріаз, дерматити, злоякісні новоутворення та інше).

При необхідності лікування антибіотиками тетрациклінового ряду сеанс лазерної епіляції слід відкласти мінімум на три тижні. Крім абсолютних протипоказань існує і ряд відносних, які можуть нести ризик заподіяння шкоди здоров’ю:

вагітність; період годування груддю; ГРВІ; цукровий діабет; гіперпегментірованние невуси; тимчасові проблеми зі шкірою; токсичний зоб. Наявність родимок не є протипоказанням до проведення сеансів епіляції, але по можливості ці ділянки не слід піддавати лазерного впливу.

  • Для неповнолітніх осіб потрібен дозвіл батьків. Підготовка та відновлення Перед видаленням волосся променем можна: засмагати (2 тижні до процедури); вискубувати волосся на оброблюваних ділянках (за 2 тижні до сеансу); обробляти спиртовими розчинами зону впливу (3 дні до епіляції).

  • Для кращого ефекту зони, що піддаються обробці, потрібно ретельно виголити. Механічний вплив на шкірні покриви може спровокувати невелику хворобливість, тому рекомендовано здійснювати гоління за 8-24 години до початку сеансу. Реабілітаційний період має свої правила і нюанси: забороняється засмагати протягом 2 тижнів; в теплий сезон епілірованние ділянки потрібно обробляти сонцезахисним кремом з показником SPF 50 і вище; 3-5 днів наносити крем «911», Пантенол або Бепантен;

виключити відвідування саун, лазень і басейнів на 3 дні; НЕ впливати спиртовмісних рідинами (лосьйонами, тоніком, дезодорантами, антиперспірантами) опрацьовані зони 3-5 днів. З огляду на індивідуальні особливості і больовий поріг кожної людини, допускається ймовірність деякого печіння і почервоніння шкірних покривів, що піддаються впливу. Реакція проходить через годину після процедури. устаткування

У ЦЛК “Celebriti” застосовуються сучасні діодні апарати “Lumenis

QUATTRO” з глибиною впливу світлової хвилі до 810 нм і проникнення променя лазера на 1-4 мм. Завдяки збігу з поглибленою розташування дермального сосочка доданий агрегат дозволяє повністю видалити волосяну цибулину і запобігти повторному її утворення. Переваги пристрою:

видалення врослого волосся; вплив на будь-які ділянки тіла і особи; безболісність; мінімізація негативних наслідків (опіків, подразнення, набряків); дбайливе дію. Результати клінічних досліджень показали, що діодні апарати лазерної епіляції “Lumenis QUATTRO” найбільш безпечні,
результативні і доступні з усіх представлених лазерних приладів для видалення небажаної рослинності.