З віком практично у будь-якої людини на певний ділянках тіла (лікті, коліна, внутрішня поверхня стегон і ін.) Темніє шкіра. Шкіра темніє часто при підвищеному терті об одяг, також при частому контакті з твердими поверхнями, наприклад, з згини рук зі столом. Це призводить до огрубіння тканин і зміни їх відтінку. Якщо шкіра раптом потемніла без видимих ​​причин, то слід записатися на прийом до дерматолога, зміни можуть свідчити про розвиток будь-яких патологій.

Також деяких людей (як жінок, так і чоловіків) турбує потемніння шкірних покривів в інтимних місцях (дивіться сторінку інтимне освітлення). Причини можуть бути різні: спадкова схильність; вікові зміни; тісна білизна; зайва вага; гормональний збій.

Процедури освітлення шкіри, в тому числі і інтимне освітлення в нашому салоні фахівці проводять апаратним способом – Lumenis М22. Курс складається з 3-4 процедур з інтервалом 1 місяць. Процедура практично безболісна, проводиться в разі потреби під анестезією.

Освітлення проводиться на таких ділянках як пахвові западини, лікті, коліна і область під ними, смужка на животі і внутрішня поверхня стегон.

Показання до процедури

Потемніння шкіри не є медичною проблемою. Для цього делікатного ділянки характерний більш темний відтінок, який може стати більш насиченим з різних причин. Однак пігментні плями можуть викликати у людини сильний дискомфорт. Тому основним показанням до процедури є особисте побажання клієнта зробити своє тіло більш красивим з естетичних або психологічним міркувань.

Крім того, терапія може бути призначена і за медичними показаннями:

гіперпігментація;
меланодермия або хлоазма;
фотостаріння, хроностаріння;
потемніння епідермісу внаслідок судинних захворювань;
темні рубці і шрами після травм або операцій;
послеродвие наслідки.

В даному випадку виконання процедури не є обов’язковою вимогою і виконується виключно з особистих побажань клієнта.

Протипоказання

онкологія;
цукровий діабет;
хвороби крові;
психічні відхилення;
гострі інфекційні захворювання;
вагітність, годування грудьми;
травми, запалення, шкірні захворювання в зоні впливу лазером.

До тимчасових обмежень відносяться недавно проведені травматичні процедури (пілінг, вплив ультрафіолетом, дермабразія) і свіжий загар. В цьому випадку відвідування фахівця слід відкласти на 10-14 днів до повного відновлення шкірних покривів.

Як проводиться процедура

Процедура досить проста і не забирає багато часу. Необхідну ділянку тіла обробляється антисептичним розчином, після чого фахівець впливає на пігментовані шкірні покриви лазерним променем. Під час сеансу пацієнт може відчувати невелике печіння або тепло. Потім наноситься заспокійливі і відновлюючі засоби.

Реабілітація і результат

Реабілітаційний період займає від 1 до 7 днів. Перший час може відчуватися легкий дискомфорт, що виражається в почутті свербіння і невеликого печіння. У зв’язку з цим на оброблену ділянку слід час від часу наносити пантенол у вигляді спрея до повного зникнення цих симптомів.

Після лазерного освітлення необхідно на 5-7 доби утриматися від:

відвідування басейну, пляжу, сауни,
прийняття гарячих ванн,
застосування спиртовмісних засобів гігієни,
сексуальних контактів.

Протягом наступних 7 днів оброблена область починає лущитися, і з’являються перші результати процедури. Після повного відновлення епідермісу, шкіра в області промежини набуває рівномірний тон, а також стає більш гладкою. Крім вирівнювання кольору, лазер робить позитивний вплив на загальний стан шкірних покривів, оновлює їх верхні шари, має виражений омолоджуючий і антівозрасной ефект.

 

лікті 800 грн
коліна (або під колінами) 1000 грн
пахви 1000 грн
полоска на животі 700 грн
внутрішня частина стегна 1500 грн