лікування гипертрихоза від 300 грн

Лікування гипертрихоза в Селебріті

Гіпертрихоз – захворювання, якому піддаються представники кожної статі. Даний недуга виражається в підвищеному зростанні волосся на різноманітних ділянках людського тіла, в тому числі там, де цей процес гормональними перебудовами пояснити не можна.

Що може виступати причинами захворювання?

• Генетичні мутації, що викликають структурна зміна клітин епітелію, в результаті чого вони трансформуються в епідермальні.

• Симптоми можуть бути викликані прокинулися волосяними фолікулами, а це – справжнісінький предзнаменователь злоякісних пухлин. Найчастіше дане захворювання як раз і попереджає про можливість запуску онкопроцесу в майбутньому. Статистично доведено, що у 90% пацієнтів з гіпертрихоз виявляють через якийсь час пухлини.

• Побічним ефектом від застосування різних лікарських засобів може бути і гіпертрихоз. До таких препаратів належать, наприклад, стрептомицинового, Пеніцилінові, кортикостероїдні, псораленового та ін.

• Також гіпертрихоз часом сигналізує про наявність шкірних інфекційних захворювань (наприклад дерматомікоз), черепно-мозкових травм, бульозної епідермоліз.

• Нервова анорексія і виснаження

• Травми, переохолодження, отримані шрами викликають утворення локального гипертрихоза.

• Регулярна необережна депіляція особи, в наслідок якої м’які раніше волоски грубіють і темніють з часом.

• Хворі кістки (наприклад, розщеплення дужки хребця)

• Психічні порушення (наприклад, епілепсія)

Як проявляється гіпертрихоз

У жінок і чоловіків можна виявити деякі відмінності в симптоматиці. У перших гіпертрихоз характеризується підвищеною волосистістю в місцях, де бути цього не повинно. При цьому враховуються особливості раси і віку. Наприклад, надмірна волосяний зростання на ногах мешканок Середземномор’я цілком звичайне явище, але ось це ж прояв у молодих азіаток вже свідчить про можливе гіпертрихозі.

Чоловік гіпертрихоз, у вигляді рясного росту волосся на спині, обличчі або ногах, по суті своїй атавізм, який проявляється вже у новонароджених.

Захворювання у дітей часто супроводжується великою кількістю родимок. Густі брови також свідоцтво обмеженого гипертрихоза.

Лікування гипертрихоза в Селебрити

Найнадійніший і кращий метод – епіляція. Причому самостійне видалення волосся може привести лише до прогресування захворювання. Дитячий гіпертрихоз усувається знебарвленням або спеціальними кремами.

Так як головна причина гипертрихоза – генетична мутація, безсумнівно важливим є вивчення генома. Дослідження і пошуки надійних способів корекції допоможуть розробити додаткові методи лікування, що позитивним чином позначиться на здоров’ї майбутніх поколінь.