Лікування та шліфування розтяжок, шрамів, рубців

розтяжки (Стрії) ціна акційна ціна
декольте 3000 грн 2400 грн
сідниці 4500 грн 3600 грн
стегна 4000 грн 3200 Грн
живіт 3900 грн 3120 грн
шліфування шрамів, розтяжок, рубців resurfx ціна акційна ціна
1см 250 грн - грн
10см
2100 грн - грн
лікування шрамів, розтяжок, рубців ipl ціна акційна ціна
1см 200 грн - грн
10см 1500 грн - грн

Вас бентежить наявність рубця на обличчі або тілі? Тепер немає сенсу миритися з ним далі, намагаючись замаскувати під одягом або товстим шаром макіяжу – процедура лазерного лікування і шліфування шрамів вирішить цю проблему раз і назавжди.

Будь-яке пошкодження шкіри на рівні дерми закінчується формуванням рубця (шраму). Це утворення є щільною сполучну тканину з деформованих колагенових волокон. Всі види шрамів, крім келоїдів, які потребують попередньому лікуванні, можна зробити практично непомітними за допомогою лазера. Видалення шраму лазером дозволяє досягти досить вражаючого результату. Ми працюємо на найкращому в світі обладнанні Lumenis m22, і завдяки поєднанню двох модулів ResurFX і IPL ми допоможемо вам позбавитися від естетичних недоліків.

Раніше вважалося, що поява розтяжок і шрамів на тілі – це на все життя! Але завдяки інноваційному поєднанню лазерного лікування і RF- ліфтингу можна повернути шкірі не тільки початкову гладкість, а й зупинити час, роблячи силует тіла більш чітким і привабливим.

ЩО ТАКЕ РОЗТЯЖКИ?

Стрий, або розтяжки, на животі, стегнах, грудях, спині або навіть литках можуть з’явиться не тільки після вагітності, а й значно раніше – в підлітковому віці. Розтяжки або стриї – ділянки истонченной шкіри, мають вигляд множинних смуг червоного, фіолетового або білястого відтінку. За своєю суттю розтяжки є втиснутими в шкіру рубцями, що складаються з аномальною сполучної тканини. Поверхня їх може бути гладкою або шорсткою, а ступінь вираженості варіювати від вузьких, ледь помітних ліній до широких, спотворюють дефектів шкіри.

Якщо спрощено, то це розрив шкіри на внутрішніх, більш глибоких шарах, що може доставляти естетичний дискомфорт на пляжі або в басейні.

Кому показано лазерне лікування стрий?

Багато хто думає, що стрії на тілі з’являються тільки після вагітності, але це не так. Дійсно, з такою проблемою як розтяжки після пологів стикаються майже 60% жінок, але рожеві рубці на тілі можуть з’явитися і під впливом інших факторів, наприклад, при прийомі гормональних ліків або препаратів з групи анаболіків. Дуже часто розтяжки з’являються у спортсменів, які прагнуть в короткий термін наростити м’язову масу (в цьому випадку стриї найбільш помітні на внутрішній стороні рук, в області плечового пояса), а також у дітей, що стрімко вага і страждають ожирінням. У спортсменів розтяжки можуть з’являтися в області плечей

При відсутності протипоказань лазерне лікування розтяжок може бути рекомендовано наступним категоріям пацієнтів:

люди, які страждають гормонозалежні захворюваннями або змушені протягом тривалого часу приймати гормональні препарати;
жінки після пологів (тільки після завершення лактації і не раніше, ніж через півроку після народження дитини);
пацієнти, різко набрали вагу або, навпаки, за короткий термін скинув велику кількість зайвих кілограмів;
підлітки з масою тіла, що не відповідає віковим антропометричним нормам.

ПОЯВА РОЗТЯЖОК МОЖНА ЗАПОБІГТИ?

Як правило, це генетична схильність. Нанесення кремів і масел, масажі зволожують і живлять шкіру, але при різкій зміні ваги вони не можуть змінити внутрішній процес метаболізму, враховуючи ще той факт, що всі косметичні засоби працюють поверхнево: як правило, проникає не більше 6% активних інгредієнтів в глибокі шари шкіри . Крему не можуть повернути однотонний відтінок шкірі, позбавивши від червоних, білих і навіть іноді «синюшним» смуг, що з’явилися на місці розтяжок.

Як можна впоратися з розтяжками і шрамів?

За допомогою інноваційного методу лазерного лікування, впливу можна повністю «перепрограмувати» синтез волокон колагену і еластину, підтягнути шкіру і тим самим поліпшити силует фігури.