Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя – процедура корекції форми, обсягів і контурів особи без хірургічного втручання, а також заповнення зморшок щільними натуральними гелями або, як їх ще прийнято називати, філлерамі.

Контурна пластика обличчя це процедура, яка передбачає введення ін’єкційним методом спеціальної речовини натурального походження в глибокі шари шкіри. Такі препарати запускають відновлення шкіри, підвищують її тонус і забезпечують здоровий доглянутий вигляд.

Пластика філлерами успішно використовується для:

• відновлення втрачених з віком обсягів особи,

• корекції зморшок різної глибини (носо-губних, міжбрівних, параорбітальних, періоральних),

• моделювання овалу обличчя,

• усунення асиметрії особи,

• корекції форми та об’єму губ, скул і підборіддя.

На сьогоднішній день контурна пластика – найпопулярніша процедура в сфері краси, яка не має аналогів по ефективності серед методик без застосування хірургічного втручання.

Моделювання та корекція зморшок об’ємне 4D-м

Об’ємне контурне моделювання – це відновлення втрачених з віком обсягів особи. Вікові зміни зачіпають не тільки шкіру: з віком відбувається резорбція (руйнування) кісткової тканини, втрачають обсяг м’які тканини, в результаті чого деякі зони особи западають.

Контурне моделювання допомагає відновити втрачені з віком обсяги, позбутися від зморшок і заломів (носо-губних складок, «зморшок маріонетки», носо-сльозних борозен, вертикальних заломів між бровами), скорегувати видимі дефекти, виправити асиметрію обличчя.

пластика периорбитальной зони допомагає позбутися від більшості проблем в області навколо очей – усунути темні круги і мішки під очима, розгладити зморшки, зменшити грижі.

Всього за 1 процедуру досягається видимий ефект омолодження і ліфтингу середньої та нижньої третини особи.

Корекція скул

Контурна пластика скул дозволяє зробити вилиці більш виразними, гармонізувати пропорції особи, створюючи правильну геометрію, зробити образ більш ефектним. А при введенні філлера технікою канюлей можна одночасно надати обсягу вилиць і усунути носогубні складки.

Корекція підборіддя і кута нижньої щелепи

Значення підборіддя в зовнішності часто недооцінюють. Тим часом, це найважливіша частина, від якої залежить, наскільки підтягнутим сприймається все обличчя. Слабовиражений або скошене підборіддя погано «тримає» нижню частину обличчя: швидше «пливе» овал, розмивається шийно-підборіддя кут, з’являються складки у вигляді другого підборіддя. Своєчасно зроблена корекція підборіддя і пластика контуру обличчя філлерамі дозволяє поліпшити овал обличчя, усунути брилі, підкреслити чіткість ліній, зберігаючи молодість довгі роки.

Корекція форми і об’єму губ

Корекція губ за допомогою введення гіалуронової кислоти дозволяє усунути вікові зміни губ (втрата обсягу і чіткості контура, кісетние зморшки), підняти куточки, зробити губи більш об’ємними і чуттєвими, виправити асиметрію. Пластика губ філлерамі актуальна не тільки для жінок, для чоловіків ми використовуємо спеціальні філери з меншою щільністю, які не дають помітного обсягу, але ефективно вирішують естетичні завдання і борються зі старінням.

Філлери для контурної пластики

Препарати для контурної пластики розрізняються між собою за ступенем щільності гіалуронової кислоти в составе.Менее в’язкі препарати використовуються для биоревитализации і мезотерапії, більш щільні – використовуються для контурної пластики обличчя, волюмізациї губ і скул, корекції глибоких зморшок.

Сучасні філери з гіалуроновою кислотою за своїми характеристиками наближаються до стабільних імплантатів: вони надійно утримують форму, не змінюють свого розташування після введення і зберігають чудовий результат на тривалий час. А висока пластичність препаратів гарантує природний результат і виключає можливість тактильної відчутності.

Спеціаліст підбирає препарат індивідуально, залежно від типу корекції і показань.

Показання до контурній пластиці

• Вікові зміни особи;

• Старіння шкіри, втрата її пружності;

• Зморшки;

• Асиметрія і диспропорції особи;

• посттравматичні дефекти.

Протипоказання

Високий рівень безпеки гелів практично виключає можливість ускладнень після процедури. Однак, щоб уникнути індивідуальної реакції відторгнення організмом, контурна пластика протипоказана при:

• захворюваннях щитовидної залози (необхідна консультація ендокринолога);

• порушеннях згортання крові;

• інфекційних захворюваннях;

• захворюваннях шкіри;

• наявності інші препаратів в зоні введення філерів (обов’язково повідомте лікаря про всі ін’єкції, які ви робили до).

Підготовка до процедур

Для того, щоб підготуватися до процедури контурної пластики – не потрібно дотримуватися безліч обмежень.

Як проводиться контурна пластика філлерами

1. Спеціаліст оглядає клієнта, обговорює майбутній план корекції.

2. Потім демонструє герметичну упаковку препарату (препарат не повинен бути раніше розкритий), розкриває її.

3. До складу багатьох препаратів з гіалуроновою кислотою вже включений анестетик. Неприємні відчуття можуть спостерігатися тільки при першому контакті голки зі шкірою. Але за бажанням пацієнта можна заздалегідь нанести анестезуючий гель.

4. Обробляє шкіру антисептиком і приступає до введення препарату.

5. Процедура контурної пластики обличчя займає 30-60 хвилин. Після введення препарату може спостерігатися невелика набряклість тканин, яка проходить протягом 2-3 днів.

Скільки сеансів пройти?

Зазвичай для досягнення бажаного ефекту достатньо всього однієї процедури, іноді може знадобитися додаткова корекція.

У міру розсмоктування гіалуронових гелів процедуру контурної пластики можна повторювати необмежену кількість разів.

Ефективність контурної пластики

Результати корекції видно відразу після процедури і зберігаються на термін від півроку до двох років в залежності від ступеня щільності введеного препарата.В протягом цього часу препарат природно розсмоктується і повністю виводиться з організму.

Контурна пластика відмінно поєднується з іншими ін’єкційними і апаратними методиками омолодження: ботулінотерапіей, біоревіталізація, фототерапією, лазерним омолодженням і ін.

Побічні ефекти

Запальні процеси, фіброз, некроз і інші ускладнення зустрічаються найчастіше через недостатню кваліфікацію спеціаліста, який проводив процедуру або з вини пацієнта, які не повідомила напередодні процедури про наявність раніше введених йому препаратів.

Якщо гель введений надто поверхово, наслідком контурної пластики може стати його просвічування або міграція – досвідчений косметолог не допустить подібного. Важливо пам’ятати, що контурна пластика – серйозна косметологічна процедура, яка повинна виконуватися виключно в стерильних умовах доктором з відповідною сертифікацією і медичною освітою.

Переваги салону Селебрити

Селебріті це місце – де ви можете бути абсолютно впевнені в компетентності косметолога і бездоганному результаті корекції. Майстерність косметологів дозволить зберегти і підкреслити вашу красу, не порушуючи гармонію і пропорції особи.