Видалення новоутворень

видалення новоутворень від 50 грн

Шкіра захищає тіло людини від шкідливих впливів навколишнього середовища. Крім цього є ряд внутрішніх факторів, що впливають на стан шкірних покривів (гормональні перепади, стреси, неправильне харчування). Внутрішні збої і негативний екзогенний вплив все частіше стають причиною розвитку доброякісних новоутворень шкіри. Будь-які нарости на тілі людини викликають психологічний дискомфорт, а при розташуванні в травмованих місцях можуть супроводжуватися болем, виділенням крові, запаленням, інфікуванням. До доброякісних новоутворень також належать родимки і багато хто знає, що далеко не всі родимки мають доброякісний характер. Видалення новоутворень шкіри – найефективніший метод їх лікування.

Причини розвитку шкірних новоутворень

  • тривалий вплив прямих ультрафіолетових променів;
  • глобальні збої в імунній системі (кільцеподібна гранулема);
  • зниження захисних функцій організму (підошвенні та долонні бородавки);
  • шкідливі звички;
  • часті стреси;
  • порушення обмінних процесів в організмі (кератоми, фіброми, невуси, ксантоми);Покази для видалення шкірних новоутворень– генетична схильність (онкопатології шкіри по спорідненій лінії);- часте травмування (розташування в підмишковій зоні, на шиї, руках, шкірі голови);- розташування великої кількості утворень (20 і більше) на невеликій ділянці тіла;- вірусне походження (дотепні кондиломи, папіломи);- зміна кольору (нерівномірне або строкате забарвлення);

    – локалізація на відкритих ділянках, що часто піддаються прямим сонячним променям (обличчя, шия, кисті рук);

– нерівномірне зростання, нечіткі кордони;

– неприємні відчуття, біль, кровоточивість, свербіння, почервоніння шкіри навколо новоутворення;

– виражений косметичний дефект, що впливає на зовнішність, провокує психологічний дискомфорт.

Оскільки новоутворення на шкірних покривах небезпечні ризиками ускладнень у вигляді озлокачествления, їх ні в якому разі не можна намагатися видалити самостійно. Розпізнати характер новоутворення і підібрати оптимальний варіант видалення може тільки досвідчений фахівець на підставі ретельного обстеження пацієнта.

Електрокоагуляція – результативний спосіб видалення поверхневих новоутворень шкіри, що базується на здатності високочастотного електричного струму денатурувати білки. Метод використовується майже у всіх галузях медицини для швидкого і безпечного усунення патологічних структур на шкірі, які заподіюють фізичний, естетичний дискомфорт або становлять потенційну загрозу переродження в злоякісні новоутворення. За допомогою електрокоагуляції видаляють папіломи, бородавки, невуси, родимки, кератоми, розширені поверхневі судини та інші дрібні новоутворення.

Ми в салоні Селебріті успішно проводимо електрокоагуляцію всім пацієнтам, які потребують видалення поверхнево розташованих патологічних структур. Завдяки спеціальним знанням і навичкам, відточеним досвідом, наші фахівці гарантують безпеку і високу точність процедури. Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє виконувати завдання будь-якої складності, зберігаючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Переваги електрокоагуляції

Універсальність
Метод підходить для видалення новоутворень різного діаметру. За допомогою спеціальних насадок можна регулювати глибину впливу.

Швидкість
Усунення однієї освіти займає близько хвилини. Короткий період реабілітації. З моменту формування струпа до повного загоєння проходить від 2 до 3 тижнів.

Безпека
Місце обробки дезінфікується до початку процедури. Додатково раневу поверхню знезаражує електричний струм. У момент видалення утворення припалюються дрібні судини, що виключає кровотечу.

Комфорт
Під час проведення маніпуляції за потребою використовуються анестетики. Тому пацієнт не відчуває болю.

Результативність
Новоутворення видаляється за 1 процедуру.

Естетика
При дотриманні рекомендацій фахівця з догляду за раною шкіра повністю відновлюється, при цьому не формується естетичних вад.

Протипоказаннями вважаються:

вірусні захворювання в гострій фазі (наприклад, герпес);
порушення згортання крові;
злоякісна природа новоутворення;
індивідуальна непереносимість впливу електричного струму.

Ми з радістю чекаємо вас у нас в центрі! Щоб отримати консультацію, або записатися на прийом дзвоніть нам по телефону або запишіться через онлайн-форму на нашому сайті.