препарат ціна
saypha volume plus lidocaine 1 ml 6500 грн
juvederm volume 1ml 6500 грн
radiesse ліфтинговий філер 1.5 ml 220

При згадці аристократичних рис, шляхетного походження та високого статусу людини в уяві постає витончена особа з чітко окресленим контуром та ідеальним рельєфом. Контурна пластика вилиць – безопераційний метод корекції обличчя. Пружні щоки та високі вилиці – цього можна досягти за один прийом.

Контурна пластика – це введення філерів на основі гіалуронової кислоти під шкіру. Гіалуронова кислота – природний компонент шкіри. Вона зберігає її тонус та зволоженість. Процедура дозволяє в буквальному значенні «виліпити» нову особу, при цьому практично не має протипоказань. Пластика вилиць може бути виконана відповідно до ваших особистих побажань та уподобань. Після процедури на шкірі практично не залишається слідів, а період відновлення після сеансу дуже короткий.

Тривалість ефекту корекції вилиць філера

Філери нового покоління з часом виводяться з організму, і, на перший погляд, це може здатися мінусом. Насправді це безперечний плюс, оскільки розсмоктування препарату – наслідок його натурального складу. У середньому результат після введення філерів у вилиці зберігається від 6 до 16 місяців. Тривалість ефекту залежить від використовуваного препарату, особливостей обміну речовин та способу життя.

Моделювання вилиць філерами рекомендується в таких випадках:

нечіткий контур обличчя, зумовлений віковим зниженням тонусу шкіри

слабо виражені вилиці

опущення м’яких тканин обличчя

асиметричність вилиць

посттравматичні дефекти

запалі щоки

особисте бажання жінки зробити своє обличчя досконалішим.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Контурна пластика вилиць не проводиться при індивідуальній алергії на речовини, що входять до складу біогеля, при порушеннях згортання крові. Остаточне рішення щодо проведення пластики приймається після особистої консультації лікаря.

ВІДНОВЧИЙ ПЕРІОД

Після завершення контурної пластики вилиць лікар дасть вам індивідуальні рекомендації для швидкої реабілітації. До загальних заходів на перші 5–7 днів відносяться:

відмова від відвідування сауни, солярію та ін;

використання сонцезахисних засобів із високим SPF;

захист шкіри обличчя від механічної дії, у тому числі активної артикуляції.

Остаточна форма вилиць, без набряку, проявиться приблизно через тиждень.