препарат ціна
saypha volume plus lidocaine 1 ml 6500 грн
juvederm volume 1ml 7500 грн
radiesse ліфтинговий філер 1.5 ml 220

Контурна пластика для корекції нижніх щелепних кутів. Процедуру названо на честь голлівудської актриси Анджеліни Джолі. Відсутні складні маніпуляції, мінімізовано протипоказання, профіль досягається за один сеанс.

ПРОФІЛЬ ДЖОЛІ

Контурна пластика «Профіль Джолі» дає можливість отримати витончений овал обличчя, ідеальні форми вилиць, підборіддя, як у голлівудської діви Анджеліни Джолі. Процедура не займає багато часу, не має на увазі складних маніпуляцій, наркозу, операцій. Вона безпечна, малотравматична і не потребує тривалої реабілітації. Достатньо дотримуватись кількох простих рекомендацій лікаря.

Що таке «Профіль Джолі»

Контурна пластика «Профіль Джолі» стала затребуваною процедурою, оскільки дозволяє сформувати чітку лінію нижньої щелепи, досконалі пропорції нижньої третини особи. Профіль стає чітким, як у знаменитої актриси. Не дивно, що вона стала еталоном краси, адже у неї акуратні вилиці, виражене підборіддя, гарний овал обличчя.

Процедура полягає в ін’єкціях філерами на основі гіалуронової кислоти під місцевою анестезією. Препарат вводять за допомогою канюлі – гнучкої, гладкої голки з тупим, округлим кінчиком. Порівняно із звичайною голкою вона не травмує тканини, а розсовує. Пластика займає в середньому півгодини. Насамкінець фахівець дає рекомендації, і щаслива володарка «Профілю Джолі» може вирушати додому. Процедуру можна доповнити збільшенням губ, щоб максимально наблизитись до свого еталону.

Як часто потрібно робити процедуру

Філери для контурної пластики мають високу густину для того, щоб отримати обсяг у необхідних зонах, не жертвуючи безпекою. У складі – гіалуронова кислота, вона біосумісна з організмом і не викликає алергії. Згодом розсмоктується та самостійно виводиться з організму природним шляхом. Ефект зберігається до 2 років, що залежить від індивідуальних особливостей організму, тобто швидкості виведення кислоти. Як результат процедури почне зникати, її можна знову повторити.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ

Окрім бажання знайти профіль актриси, пластика рекомендована при:

дефіцит обсягу в області вилиць;

вираженої асиметрії обличчя;

наявності брилів;

дрібних зморшок;

зміні овалу особи.

Гіалуронова кислота не тільки заповнює втрачені обсяги, а й сприятливо позначається на стані шкіри – зволожує, підтягує, роблячи її молодшою.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЛІКАРЯ

Після процедури не потрібна тривала реабілітація. У перші години може спостерігатися незначна набряклість, почервоніння у сфері ін’єкцій. Рекомендації після пластики на перші 5-7 днів:

не масажувати, не терти обличчя руками;

не наносити декоративну косметику;

не спати обличчям у подушку;

не травмувати шкіру косметологічними процедурами;

не відвідувати сауну, лазню, басейн;

не приймати антикоагулянтів.

Виконання найпростіших рекомендацій допоможе уникнути негативних наслідків.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Обмеження до контурної пластики:

вагітність;

запальні процеси на шкірі у сфері ін’єкцій;

гострий період захворювань;

непереносимість компонентів препарату;

порушення функції згортання крові;

злоякісні утворення.