препарат ціна

saypha filler 1 ml

4785 грн

belotero intense 1 ml

6000 грн

juvederm ultra 3 1 ml

6000 грн

 

Губи – дуже чуттєва частина обличчя. Вони обрамляють нашу посмішку, ними ми цілуємо коханих людей. Їхній зовнішній вигляд сильно впливає на привабливість всього обличчя. Якщо зробити губи трохи об’ємнішими – обличчя стане молодшим і привабливішим. Якщо скоригувати асиметрію – гармонійніше. Якщо надати їм ефекту постійної зволоженості, то обличчя набуде доглянутості і лиску. Саме тому контурна пластика губ затребувана серед жінок будь-якого віку.

Контурна пластика – процедура, під час якої препарати на основі гіалуронової кислоти вводяться в корекційну зону. Це абсолютно нешкідливі, фізіологічні гелі, які не завдають шкоди тканинам та організму загалом. Філери на основі гіалуронової кислоти розсмоктуються згодом, що лише доводить їхній натуральний склад. Гелі, що не розсмоктуються, в легальній косметології більше не використовуються. Будьте уважнішими, якщо хтось пропонує вам результат назавжди.

Вам не доведеться чекати – одразу після процедури ви побачите результат. І саме такою, якою ви обрали самі. Залежно від віку пацієнтки бажаний ефект може бути різним.

Молоді пацієнтки найчастіше хочуть підкреслити свою сексуальність та виправити природні дефекти.

Після тридцяти губи втрачають свій природний обсяг, тому їх корекція стає необхідністю.

Жінки після п’ятдесяти та старші можуть сильно омолодити обличчя за допомогою контурної пластики губ.

ЯКУ ФОРМУ ВИБРАТИ

Доктор Роберт Гордон, що спеціалізується в області ортоліцевої естетики обличчя, виділяє два типи жіночих губ: супра, коли верхня та нижня губа однакові, і інфра, при якому нижня губа більша за верхню. Залежно від цього, він пропонує шість стилів корекції. Ви можете вибрати і обговорити його зі спеціалістом.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ

Косметологи радять контурну пластику губ всім, кого турбують:

тонкі, необ’ємні губи

вроджена або набута асиметрія

розпливчастий контур губ

опущені куточки рота

зневоднення губ.