препарат ціна
saypha volume1 ml 5220 грн
saypha volume plus lidocaine 1 ml 6000 грн

Ви помічали, що темні кола під очима і зморшки роблять нас старшими, а виражені нососльозні борозни можуть додати щонайменше років п’ять? Ці складки стає помітним недоліком – вираз обличчя набуває вигляду “втомленої людини”. Однак, за бажання їх можна легко позбутися.

Для роботи із цією зоною косметологи вибирають нещільні прозорі філери. Філер тонким шаром вводиться під шкіру в ділянці нососльозної борозни. Лікар акуратно розкладає філер так, щоб шкіра розгладилася і набула молодого рельєфу. Філлер стає своєрідним бар’єром і не пропускає синяву та почервоніння під очима.

Ефект від процедури буде помітний відразу, протягом кількох днів шкіра в цій зоні виглядатиме все краще та краще. Навіть коли дія філлера закінчиться, глибина нососльозної борозни залишиться значно меншою, ніж була до процедури. Про погіршення стану шкіри не може йтися і мови! Не забувайте, що філери складаються з гіалуронової кислоти – основним помічником косметолога у боротьбі за молодість.

РЕЗУЛЬТАТ ЯКИЙ ВИДАТНО ВІДРАЗУ

Ви побачите, як перетворилася шкіра навколо очей: стала рівною і гладкою, набула здорового сяйва. А сіточки з зморшок і глибші заломи – виправилися. Завдяки цьому ви виглядатимете молодшою ​​і свіжішою.

Методика дуже затребувана серед жінок віком від 25 років завдяки миттєвому та стійкому ефекту. За допомогою контурної пластики шкіри навколо очей можна:

позбутися темних кіл і мішків під очима;

скоригувати «гусячі лапки» та дрібні мімічні зморшки;

покращити пружність шкіри навколо очей та нососльозної борозни.

Філери абсолютно не відчуваються під шкірою, навіть за сильного натискання. Доторкнувшись до шкіри, в яку ввели препарати, ви не відчуєте їх тактильно. Контурна пластика не впливає на міміку, після ін’єкцій обличчя не втратить своєї рухливості.

Більше того, ніхто зі знайомих ніколи не здогадається в чому секрет вашої молодості. Після процедури потрібно всього кілька днів, щоб спав незначний набряк і пішли дрібні синці. Після короткої реабілітації ваш вигляд зміниться, а таємниця вашого перетворення так і залишиться таємницею.

РЕАБІЛІТАЦІЯ

Першу добу можливий невеликий набряк. Але він спадає наступного дня після процедури. Протягом цього часу не варто вживати алкоголь та їжу, яка затримує рідину в організмі – потрібно прискорити нормалізацію.

Два тижні після контурної пластики варто відмовитися від косметологічних процедур: пілінгу, ультразвукового та механічного чищення, а також від інших ін’єкційних методик. Однак контурну пластику можна робити одночасно з корекцією мімічних зморшок. Досвідчений косметолог зможе провести дві ці процедури за один сеанс. Про переваги комбінованого підходу вам зможе розповісти фахівець нашого салону на прийом.