Консультація лікаря дерматолога

Дерматолог ― це лікар, завданням якого є діагностика та лікування різних шкірних захворювань, а також недугів волосся й нігтів. Під час медичного візиту спеціаліст оглядає шкіру в пошуках можливих змін та відхилень від норми у її зовнішньому вигляді. Лікар оцінює, чи є патологічні зміни дефектом самої шкіри або це симптоми внутрішніх захворювань, таких як алергія, інфекційні захворювання і навіть рак. Якщо вам потрібен дерматолог в Черкасах, запрошуємо до центру естетичної медицини Селебріті.

Проблеми зі шкірою завжди актуальні і для дорослих, і для дітей. Акне, себорея, грибок, папіломи, бородавки – спектр дерматологічних патологій є неймовірно широким.

З чим це може бути пов’язано? Чинники, що впливають на шкіру, поділяються на зовнішні та внутрішні. З зовнішніми чинниками, в принципі, все зрозуміло. Надмірне сонячне опромінення, мороз, екологічні фактори, збудники захворювань (грибки, мікроби, віруси), алергічні чинники – ми усі піддаємося негативній дії, тільки сприйнятливість у кожного різна.

Як щодо внутрішніх чинників? У даному випадку ситуація в плані діагностики набагато складніша. Насправді внутрішній стан нашого організму часто проявляється на шкірі. Дефіцит вітамінів та мікроелементів, хронічні патологій, порушення всмоктування в кишечнику, гормональні зміни, спадкові фактори, генетичні розлади – список стрімко йде до безкінечності. 

Саме тому вивченням проблем шкіри займається окрема обширна галузь – дерматологія.

Дерматологи лікують патології, спричинені грибками, вірусами та мікробами, висип, спровокований алергічною реакцією на різні чинники, шкірні прояви ревматологічних патологій, діагностують та видаляють новоутворення шкіри (фіброми, кератоми, папіломи, бородавки та родимки). Також лікарі займаються проблемами придатків шкіри: неадекватної роботи залоз шкіри, проблемами волосся (випадіння, надмірна жирність шкіри голови чи навпаки лущення і сухість), ролерами з нігтями (оніхомікози, оніхогрифози, лущення нігтя).

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ДЕРМАТОЛОГА?

Дерматолог – це саме та людина, до якої варто негайно звернутися у випадку:

  •   різкої появи дивного висипу незрозумілої етіології;
  • свербежу шкіри, лущення, печіння;
  •   гнійничкових утворень на шкірі;
  •   тривалого висипу на обличчі та спині по типу акне;
  •   випадіння волосся;
  •   появи вогнищ лущення на голові та обламування волосся;
  •   появи нетипової пігментації на шкірі;
  •   надмірного росту родимки, появи нових родимок, нетиповий ріст родимки;
  •   пігментації, лущення нігтів;
  •   появи специфічних симптомів на статевих органах: виразок, набряку, свербежу чи печіння та ін.

Не варто зволікати із візитом до лікаря, бо навіть беззахисні дерматологічні проблеми можуть принести за собою багато неприємних наслідків, таких як рубці, генералізоване поширення патології, ураження внутрішніх органів, хронічне носійство інфекції.

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРВИННОГО ПРИЙОМУ ДЕРМАТОЛОГА В СЕЛЕБРІТІ

Прийом лікаря-дерматолога проводиться на базі клініки, яка забезпечує для кожного пацієнта високий сервіс, комфортні умови та повні анонімність. Ми приймаємо пацієнтів тільки за попереднім записом, що дозволяє уникнути скупчень людей під кабінетом та зберегти ваш особистий час.

Підготовка до прийому лікаря є дещо специфічною. Якщо причиною звернення є висип, у день перед прийомом не рекомендовано вмивати дану ділянку, використовувати косметичні чи лікувальні засоби. Причиною такої підготовки є необхідність взяття мазків чи зішкрібу.

Первинний прийом триває до 30 хвилин та включає в себе:

  опитування пацієнта;

  формування медичної карти;

  ретельний огляд пацієнта, спочатку вивчення та опис елементів висипу чи іншої причини звернення, потім загальний огляд;

  за потреби дерматоскопія;

  визначення дерматографізму;

  призначення додаткових обстежень (УЗД, лабораторна діагностика);

  консультація щодо подальшого лікування;

  видача консультативного висновку лікаря.

Однією з беззаперечних переваг Селебріті є індивідуальний підхід до пацієнта з урахуванням його потреб та можливостей. Ми гарантуємо якість та професіоналізм!

ПОСЛУГАВАРТІСТЬ
Консультація дерматолога400 грн