Ін’єкції або апаратна косметологія: що обрати?

Сучасна індустрія краси пропонує таку кількість способів стати красивіше, що голова обертом йде. Ботокс, філери, мезотерапія, біоревіталізація, фотоомолоджування, лазерне омолодження і шліфування, гідропілінг, микродермабразия, кавітація, Rf-ліфтинг … Всі ці послуги надані в салоні Селебрити, і зараз ми розповімо чим хороші ін’єкції, а ніж апаратна косметологія, і що вибрати.

Апаратні методики
Апаратні процедури застосовуються в медичній косметології для схуднення, боротьби з целюлітом, зняття набряків, розгладження зморшок, видалення рубців, лікування вугрової висипки, щоб поліпшити рельєф шкіри (згладити шрами, наприклад), омолодження шкіри (прибрати дрібні зморшки, пігмент і судини) і ін.

Мета у апаратних та ін’єкційних методик (і у кожної з нас) одна – зробити нас красивіше і молодше, уповільнити старіння (воно, як не сумно, починається в середньому після 25 років), поліпшити зовнішній вигляд шкіри, позбавити від в’ялої, истонченной і обвислій шкіри, зморшок, пігментації, куперозу, розширених і забитих пір, і інших проблем із зовнішністю. Однак можливості у кожного із способів різні. Те, що можуть апарати, не завжди під силу «уколів краси» і навпаки.

У всіх естетичних процедурах використовується спеціальна медична техніка. Методики такого плану можна розділити, грунтуючись на фізичних факторах впливу того чи іншого апарату. Є, скажімо, світлові методи, в яких застосовуються лазерні та IPL-промені. До їх числа належить фотоомолоджування. Існують методи, засновані на застосуванні високочастотного електричного поля (RF-ліфтинг), а також ті, де в основу закладено дію ультразвуку (SMAS-ліфтинг) або холоду (кріоліполіз).

У чому суть подібних методик? Апаратні методики відносяться до стимулюючих процедур. Їх завдання – розгойдати особливі клітини шкіри (по-науковому – «фібробласти»), які виробляють колаген, еластин і молекули гіалуронової кислоти. Таким чином, ви поліпшите стан шкіри за рахунок стимуляції її природних резервів. Вона буде виглядати більш щільною, еластичною, підтягнутою і зволоженою.

Кожен вид енергії розігріває або охолоджує тканини до певної температури, викликаючи руйнування білків, колагену і еластину. Це називається контрольованим пошкодженням. В результаті такого втручання в шкірі активізуються процеси регенерації, і вона омолоджується. Одним словом, все апаратні методики призначені для стимуляції природних резервів шкіри, завдяки яким вона самовідновлюється. Як ми вже сказали, апарати можуть працювати як з глибокими шарами шкіри, так і на її поверхні. До поверхневих методів відносять лазерні шліфовки, гідропілінг, микродермабразия, омолодження, фотоомолоджування. Вони прибирають судини, пігментацію, дрібні зморшки, пори, регулюють роботу сальних залоз, запускають активну регенерацію шкіри, додають обличчю сяйво. Медичні прилади глибокого впливу скорочують жировий прошарок, лікують локальні жирові відкладення і птоз шкіри. За словами фахівців результат застосування апаратів завжди більш передбачуваний, ніж тих же ін’єкцій. Можна більш точно спрогнозувати ефект і приблизні терміни реабілітації. А ось відновити зволоженість шкіри за допомогою апаратного впливу складно, і для цього як раз краще використовувати ін’єкції.

Ін’єкційні методики.

Основне завдання «уколів краси» – заповнення чого-небудь: дефіциту вологи (гіалуронової кислоти), поживних речовин (вітамінів, мікроелементів), а також втрачених обсягів тканин. А ось зруйнувати за допомогою ін’єкцій колаген та еластин, запустивши таким чином процеси самовідновлення шкіри, проблематично. В арсеналі косметологів є, звичайно, препарати, здатні скорочувати жирову тканину – так звані ліполітікі. Однак, використовуючи їх, складно спрогнозувати результат. Передбачити побічні ефекти, такі як набряклість, болючість, можна з великою часткою ймовірності, а ось що ми отримаємо в результаті – немає. До ін’єкційним методикам відносяться: мезотерапія і біоревіталізація, контурна пластика і софтліфтінг, біоармування і мезоніті, а також ботулінотерапія.

Правило поєднання уколів і апаратної косметології

Терміново омолодитися за допомогою «уколів краси» – перше, що спадає на думку, коли про себе починає заявляти вік. Але косметологи бачать ситуацію інакше. «Більшість ін’єкційних препаратів, зокрема філери, розумніше використовувати не як основний спосіб вирішення проблеми, а для докоррекціі. Наприклад, у вас стали явно помітні носогубні складки, на рівні другого ступеня, як сказав би фахівець. Щоб вирішити цю проблему, ви йдете і ставите філери, хоча почати потрібно було б з легких, неінвазивних методів, наприклад апаратного Rf-ліфтингу. Складки б зменшилися до першого рівня, і без контурної пластики можна було б обійтися. Нерідко для вирішення тієї чи іншої естетичної проблеми цілком достатньо пройти курс апаратних процедур для самовідновлення, а з «уколами краси» можна і почекати. Втім, в ряді випадків, професійний догляд починається якраз з ін’єкцій. Зокрема, перед лазерними процедурами косметологи радять зробити биоревитализацию. Шкіра насититься гіалуроновою кислотою, краще сприйме лазер і скоротиться, так що ефект вийде більш вираженим. Біоревіталізацію призначають і після лазера: це дозволяє прискорити відновлення шкіри. Ін’єкції показані, якщо отримати результат потрібно якомога швидше, наприклад, перед знаменною подією. «Щоб побачити позитивні зміни після апаратних процедур, доведеться почекати.

Ефект від одного курсу Rf lifting, наприклад, наростає з кожною процедурою і триває потім протягом декількох місяців. Якщо ж говорити про ін’єкції, ті ж філери або ботокс дадуть результат набагато швидше. З іншого боку, якщо ви націлені на довгограючий результат, то перевагу краще віддати апаратним методикам. До 30 років – чогось легкого, наприклад, RF-ліфтингу або впливу IPL-світлом, міостімуляциі. У зрілому віці – процедурам, які зачіпають глибші шари шкіри ». Не забувайте, що у обох методів є протипоказання. Це важкі хронічні захворювання, проблеми зі згортанням крові, зниження імунітету, схильність до формування келоїдних рубців, а також вагітність і лактація. Апаратні методики можна використовувати і при наявності кардіостимулятора (водія ритму).

Косметологи Селебрити часто саме так і вибудовують індивідуальну програму. При правильному поєднанні апаратних методик і уколів краси можна домогтися відмінного і стійкого ефекту.

Leave your comment

Please enter your name.

thirteen + five =

Please enter comment.