4 види епіляції, вибираємо найефективніший!

Чи можна забути про регулярну депіляцію зробити шкіру гладкою на все життя? Ми вирішили розібратися, які види епіляції бувають для усунення непотрібного волосся назавжди.

Позбутися від зайвого волосся назавжди -мрія, яку можна втілити в реальність. Для цього підійдуть види епіляції, що дозволяють знищити волосяний фолікул, щоб блокувати ріст волосся в майбутньому.

Електроепіляція

Сьогодні цей метод багато хто вважає застарілим, але не варто списувати його з рахунків, адже ефективність дуже висока, хоча і травматична.

Як працює? Цей ефективний вид епіляції передбачає введення спеціальної голки в волосяний фолікул і руйнування його розрядом струму. Після цього волосок залишається видалити пінцетом, при цьому виходити він повинен без зусиль. Якщо ти відчуваєш, як майстер висмикує його, значить, щось пішло не так, і на цьому місці обов’язково з’явиться новий.

Кому підійде? Метод працює на будь-якому типі шкіри і видаляє навіть зовсім світле волосся, з якими інші методи епіляції волосся впоратися не можуть.

Це боляче? Перед сеансом необхідні зони найчастіше знеболюють лідокаїном. Але при підвищеній чутливості тобі все одно буде неприємно. Весь процес в середньому займає від півгодини (область над верхньою губою) до чотирьох годин (епіляція ніг), адже потрібно впливати на кожен волосок окремо. Процедура в міру болюча, але зусилля будуть винагороджені ідеальною гладкістю майже назавжди, так що багато хто вважає, що це кращий варіант епіляції. Головне, не призначай побачення на найближчі кілька днів: на шкірі залишаться невеликі кірочки. Їх ні в якому разі не можна чіпати.

Лазерна епіляція

Процедура майже безболісна і займає менше часу, ніж попередня: одночасно обробляється відразу велика кількість волосків. Шкіра не пошкоджується, тому наслідків можна не боятися. Особливості процесу і результат багато в чому залежать від видів лазера для епіляції.

(Рекомендуємо, так само, прочитати статтю https://celebriti.in.ua/uk/lyshe-yakistʹ/ )

Як працює? Промінь лазера нагріває волосся, руйнуючи і фолікул, і судину, яка його живить. Після процедури волоски залишаються на поверхні шкіри. Дуже важливо почекати півтора-два тижні, не висмикуючи їх і не видаляючи воском, щоб вони випали самостійно. Сеанс займає небагато часу: гомілки — 20 хвилин, ноги повністю — 45, а різні види лазерної епіляції бікіні можна зробити всього за 15.

Чи є ризики? Якщо ти вибираєш, який вид епіляції найефективніший, то лазер буде відмінним рішенням. Тільки уважно вибирай салон і майстра. Після процедури у непрофесійного косметолога або на несправному апараті є шанс отримати сильні опіки або спровокувати появу пігментних плям.

Елос-епіляція

Довгий час цей новий вид епіляції вважався ефективним і безпечним. Але висока вартість і велика кількість обмежень помітно скоротили кількість її шанувальників.

Як працює? За рахунок спільного впливу енергії світлового променя і електричного струму (Electro Optical Synergy) знищуються волоски в стадії росту. Зовні процедура нічим не відрізняється від фото або лазерної. Іноді на шкірі залишається невеликий набряк, який зазвичай спадає протягом доби — це відбувається через використання струму. Саме на цей спосіб найчастіше бувають знижки та акції. Будь уважна, іноді недобросовісні салони економлять на своєчасній заміні насадки і здешевлюють процедуру за рахунок використання старої.

Кому підійде? Для помітного результату необхідний сильний контраст між шкірою і волоссям. І пам’ятай: процедуру не можна проводити, якщо ти тільки повернулася з пляжу з сильною засмагою або збираєшся на море. Проведення елос-епіляції в цьому випадку може викликати порушення пігментації. Май на увазі, така епіляція має багато протипоказань. Так що, якщо саме цей метод тобі порекомендували у відповідь на питання, який вид епіляції ефективніше інших, не поспішай в салон: спочатку перевір, чи підійде варіант особисто тобі.

Це боляче? Коли цей спосіб з’явився, він позиціонувався як зовсім безболісний. Але в реальності все залежить від твого вродженого больового порогу. У будь-якому випадку майстер спочатку завдасть анестетик на оброблювану зону. Але багато зізнаються, що і після цього переносять процедуру з працею, так що при порівнянні видів епіляції цей метод програє лазеру і навіть фотоепіляції.

Фотоепіляція

Який варіант епіляції краще, якщо ти не поспішаєш і готова йти до своєї мети повільно, але впевнено? Придивися до фотоепіляції. Ця процедура допоможе досягти швидкого видимого результату, але щоб позбутися від волосся повністю, доведеться запастися чималим терпінням.

Як працює? Цибулини видаляються інтенсивним імпульсним світлом. Спалах «вбиває ” волосся, коли він знаходиться в фазі росту, а протягом наступних 20 днів він випадає. Хитрість в тому, щоб зловити цю фазу. Інакше волосся з’явиться знову, просто більш тонким і світлим, стане практично непомітним, але не видалиться повністю.

Кому підійде? В першу чергу брюнеткам. Важливо, щоб волосся було темніше тону шкіри, так що якщо ти засмагла блондинка, то цей спосіб точно не для тебе. І врахуй, що повний курс фотоепіляції досить тривалий і займає в середньому від 6 місяців до року. Хоча це один з найбезпечніших видів епіляції, є протипоказання: ознайомся з їх списком перед початком курсу.

Це боляче? В апаратах останнього покоління передбачена охолоджуюча система, яка робить процес майже безболісним. Залишилося знайти клініку, де встановлено новітнє обладнання. До речі, будь-який професійний апарат, незалежно від виду і методу епіляції, яка на ньому проводиться, повинен бути схвалений Американською асоціацією охорони ЗДОРОВ’Я FDA. Це означає, що метод безпечний і ефективний. 

У нашому салоні консультація безкоштовна, так що заходь, якщо що!

Leave your comment

Please enter your name.

10 − three =

Please enter comment.