препарат ціна
saypha volume1 ml 5220 грн

belotero balance/ intense 1 ml

5500 грн

Глибокі носогубні складки – один із яскраво виражених маркерів віку. Ці вертикальні мімічні зморшки, що проходять від крил носа до куточків рота, зазвичай починають виявлятися у 25 років. До 30–45 років вони стають чітко окресленими і надають обличчю виразу втоми та смутку. Заповнити ці складки можна філерами гіалуронової кислоти.

 

Така процедура називається контурною пластикою. Корекція проводиться за допомогою спеціальних гелів на основі гіалуронової кислоти. Крім чудових естетичних результатів, філери підвищують еластичність тканин і стимулюють вироблення власного колагену та еластину. Згодом гіалуронова кислота природно розщеплюється і виводиться з організму.

 

4 ПРИЧИНИ ВИБРАТИ КОРЕКЦІЮ НОСОГУБНИХ СКЛАДОК ФІЛЕРАМИ

Це ефективно. Гіалуроновий гель діє моментально – він заповнює носогубні заломи, і відразу після ін’єкції складки розгладжуються. За два-три дні результат набуває остаточної форми. Залежно стану шкіри він зберігається терміном до 16 місяців. За бажанням завжди можна ввести додатковий обсяг, не чекаючи повного розсмоктування препарату.

Це безпечно. Селебріті використовує лише сертифіковані препарати від лідерів світової косметології. Для контурної пластики носогубних складок ми відібрали неодноразово протестовані філери нового покоління.

Це швидко. Бьюті-процедура займає близько 30 хвилин і не потребує відновлювального періоду.

Це безболісно. Введення філерів у носогубні складки проводиться тонкими голками, які залишають помітних слідів проколу на шкірі. До складу препаратів уже входить місцевий анестетик, який запобігає неприємним відчуттям. Додатково фахівець може нанести крем, що анестезує.

ПОКАЗАННЯ

Контурна пластика показана при поглибленому носогубному трикутнику, мімічних зморшках та втраті еластичності шкіри.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Контурна пластика носогубних складок може проводитись у будь-якому віці, хоча найактуальніша в 30–45 років. Оскільки гіалуронова кислота, яка використовується у філерах, є природною речовиною, протипоказання до процедури мінімальні:

шкірні захворювання;

алергія на компоненти препаратів;

вірусні чи хронічні хвороби лор-органів у стадії загострення;

аутоімунні та онкологічні захворювання;

вагітність, годування груддю.

ВІДНОВЧИЙ ПЕРІОД

Відразу після процедури в носогубній зоні спостерігається легка набряклість та незначні почервоніння, що спадають протягом доби. Кілька днів шкіра в області складок буде дуже чутлива, тому її не можна чіпати і впливати на сонячні промені. У цей період також варто відмовитися від відвідування басейну, лазні, солярію та сауни.