Контурна пластика філерами на основі гідроксіапатиту кальцію

Контурна пластика, як один з методів корекції вікових змін, відома багатьом людям, які стежать за своїм зовнішнім виглядом. Щоб не вдаватися до використання пластичної хірургії, яка є досить болісною для багатьох пацієнтів процедурою, косметологи за допомогою філерів роблять так звані «ін’єкції краси».

Філлер – гелеподібний препарат, призначений для введення під шкіру для вирішення естетичних проблем. У сучасній естетичній косметології їх використовують кілька видів.

Біосинтетичні філери. Їх особливістю є те, що до складу препарату входить синтетично створений компонент, який максимально сумісний із людським організмом. Прикладом такої речовини виступає колаген, який не відривається тканинами, що зводить ризик виникнення алергічних реакцій до мінімуму. В організмі синтетичні речовини зберігаються до трьох років.

Істотним недоліком цієї групи філерів є їхня висока щільність, що зберігається протягом тривалого часу. Це може призвести до того, що введена під шкіру речовина може мігрувати на сусідні ділянки, що призводить до утворення неестетичних нерівностей шкірного покриву.

Біодеградовані філери – розкладаються. У складі більшості таких препаратів міститься гіалуронова кислота, яка акумулює воду, дозволяє швидко і легко розгладити зморшки, змушуючи клітинні системи оновлюватися активніше. При цьому робота із такими препаратами практично не має небажаних ефектів.

Недоліком філерів на основі гіалуронової кислоти можна вважати короткочасність їхнього впливу – препарат виводиться з організму через кілька місяців після ін’єкції.

Окремим підвидом косметологи виділили філери на основі гідроксіапатиту кальцію. Цей препарат зарекомендував себе максимально позитивно: відсутність побічних ефектів, максимальна ефективність спостерігається протягом тривалого часу (до 2 років). Це далеко не всі властивості, які зробили цей засіб особливо популярним серед пацієнтів косметичних клінік.

Як недоліки таких філерів фахівці визначають неможливість гідратації, ревіталізації, а також нездатність препарату активізувати доступ інших речовин до шкіри.

Цим пояснюється пролонгований ефект від таких філерів: помітний результат спостерігається протягом до двох років, що суттєво довше, ніж при використанні препаратів, що містять гіалурон.

Переваги

Філери з гідроксіапатитом кальцію мають багато чудових властивостей. Серед них виділяють такі:

• натуральність. Гомогеність та однорідність препарату у поєднанні з високими професійними якостями лікаря дозволяє пацієнту відразу після процедури виглядати максимально природно;

• очікуваний результат. Структура гелю запобігає міграції препарату по тканинах, концентруючись у вибраному фахівцем місці;

• відсутність набряклості;

• тривалий ефект. Філлер виводиться з організму досить повільно, у своїй мікросфери замінюються власними, сформованими цей час тканинами;

• безпека. Препарат біосумісний з людиною, не токсичний, не викликає алергічних реакцій;

• легка та безболісна процедура введення;

• відсутність реабілітаційного періоду;

• шкіра омолоджується та оздоровлюється природним шляхом.

Показання для використання

Препарати, які містять у своєму складі гідроксіапатит кальцію, косметологи іноді називають носогубними філерами. Це з тим, що вони дають максимально позитивний результат у цій зоні. Однак за допомогою таких філерів коригують інші частини тіла людини:

• скронева область. Старіння – це неминучий для людини процес, що супроводжується втратою м’якими тканинами обличчя свого колишнього обсягу. Це призводить до появи так званих тіней або западин у зоні скронь. Ліфтинговий філер, в основі якого знаходиться гідроксіапатит кальцію, заповнює та коригує втрачений у цих проблемних місцях обсяг, що підтверджує високі показники ефективності препарату;

• вилиці. Саме вони грають одну з основних ролей в естетичному формуванні особи та несуть відповідальність за сприйняття її оточуючими людьми. Людина з чітко вираженими вилицями виглядає молодо і свіжо, риси обличчя набувають особливої ​​витонченості. За допомогою препаратів з гідроксіапатитом кальцію можна провести ґрунтовну корекцію даної області обличчя, відновити обсяг і рельєфність вилиць;

• ділянку носа. Багато людей незадоволені своїм носом, і це зовсім не залежить від віку. Косметологи рекомендують таким пацієнтам застосувати ринопластику без хірургічного втручання. Філлер у разі виконує роль своєрідного імпланту. З його допомогою можна зробити ніс рівнішим, приховати горбинку, скоригувати кінчик і т.д. Корекція носа філерами має сенс для корекції незначних дефектів. Кардинально змінити форму даного органу, зменшити його розміри ринопластики за їх допомогою неможливо;

• носогубні складки. Ця зона вважається однією з найбільш проблемних та помітних. З віком складки, що тягнуться від країв носа до куточків губ, стають глибокими і виразними, що надає обличчю похмурого, сумного вигляду. Підтягнути їх за допомогою кремів або використовуючи підтяжку шкіри обличчя практично неможливо. В даному випадку максимальний ефект показують філери з наповнювачем гідроксиапатитовим. Заповнюючи порожнечі в тканинах, препарат суттєво покращує рельєф шкіри, розгладжує зморшки у вибраній ділянці, зменшує складки на ній до мінімального стану;

• «зморшки маріонетки». Таким терміном косметологи називають вікове опущення куточків губ. Нестача обсягу у цій галузі призводить до виникнення чи поглиблення вже сформованих раніше зморшок. Ін’єкції філерами у разі дають максимально позитивний результат, який зберігає свою ефективність до 2 років. Вироблення власного колагену у цій галузі сприяє суттєвому гальмування процесу старіння;

• нижня щелепа та підборіддя. Вікові зміни призводять до того, що з часом шкіра обличчя втрачає об’єм, стає в’ялою, обвисає на нижній щелепі, утворюючи брили. Векторний ліфтинг за допомогою ін’єкцій філерами здатний ідеально вирівняти контур на нижній щелепі, повернути підборіддя колишній чіткий контур.

Така контурна пластика також дає можливість позбавитися другого підборіддя;

• кисті рук. З наближенням старості сухожилля та кровоносні судини на тильній стороні долонь стають помітнішими, шкіра на кистях виглядає в’ялою та сухою. Ідеальне рішення в даному випадку застосування ін’єкцій філерами з гідроксіапатитом кальцію. Це єдиний препарат, який можна використовувати для цієї зони.

Ефект від процедури помітний відразу після її проведення, проте максимальний результат проявляється, як правило, через 10-14 днів.

Процедури проводяться з максимальним комфортом для пацієнтів та обов’язковим обліком фахівцями всіх їхніх побажань.

Косметологи Селебріті з радістю допоможуть вам повернути колишню красу та впевненість у собі.